Dodáváme interiérové dveře a zárubně, plovoucí podlahy, kování a další zboží. Dodáváme interiérové dveře a zárubně, plovoucí podlahy, kování a další zboží. Dodáváme interiérové dveře a zárubně, plovoucí podlahy, kování a další zboží. Dodáváme interiérové dveře a zárubně, plovoucí podlahy, kování a další zboží. Dodáváme interiérové dveře a zárubně, plovoucí podlahy, kování a další zboží. Dodáváme interiérové dveře a zárubně, plovoucí podlahy, kování a další zboží. Dodáváme interiérové dveře a zárubně, plovoucí podlahy, kování a další zboží. Dodáváme interiérové dveře a zárubně, plovoucí podlahy, kování a další zboží. Dodáváme interiérové dveře a zárubně, plovoucí podlahy, kování a další zboží. Dodáváme interiérové dveře a zárubně, plovoucí podlahy, kování a další zboží.

Katalog zboží

Rádi Vám pomůžeme s výběrem.


Napište nám na info@dverevysocina.cz

nebo volejte +420 731 830 760.

Kování a kliky

COBRA

Od svého vzniku do současné doby společnost COBRA rozšířila nabídku několika málo typů dveřního kování na jeden z nejširších sortimentů stavebního a nábytkového kování pod jednou značkou.

Cobra

TWIN

Firma Twin s.r.o. byla založena v roce 1992 jako ryze česká firma zabývající se prodejem kvalitního dveřního kování vyráběného z kvalitní mosazi, nerezové oceli a hliníku, vše v té nejlepší kvalitě.

 Twin 

Telefon: +420 603 574 162
Veselská 17/33, Žďár nad Sázavou 591 01